Volkan DENİZ


Beni yazılarımdan anlar çözersiniz, ne anlatsam boş… dedim ama bir çok kişi biraz kendinden bahset, böyle olmuyor arkadaş dedi.. peki dedim..

İstanbul’da yaşıyorum. Ama çok sık şehirdışında arada birde dağlarda dolaşıyorum. Ülkemi ve güzelliklerini çok sevdiğimden, her tarafını görüp yaşamak istiyorum. İnsanların hep içinde ve hep birlikte birşeyler yaşamaktan mutlu oluyorum. Gittiğim ve gördüğüm yerlerdeki herkesten çok şeyler öğreniyorum..

Gülmeyi de yaşamayıda seviyorum. Duygularımı yaptığım her işe azda olsa katıştırıyorum çünkü duygusuz insanların beyinlerini kullanabilme yetenekleri olsa bile onları hayvanlardan farklı kılmayacağını biliyorum..

Hayata gönül gözüyle baktığım zamanlarda çok olabiliyor ama bazende anlamsız gerçekçi oluyorum. Sorgulamadan, öğrenmeden, yeterli bilgiye ulaşmadan söylenen şeylere inanmıyorum. İkna edilmesi zor bir adamım sanırım..

Eleştirilere sonuna kadar açığım ama beni eleştirenlerin benim eleştirilerime katlanabilecek güçleri olduğu müddetçe.. 🙂

Bu kadar yeter çok da merak ediyorsanız mail atabilirsiniz..

nutukcu@gmail.com

Reklamlar

5 comments on “Volkan DENİZ

 1. Bir ara dagciliga merak sarmisdim ama öyle gezip dolasma türünden degil sarp kayalara tirmanma türünden… Aman Allahim o ne zor spormus öyle siz tirmanabiliyormusunuz?

  • Haklısınız zor bir spor türüdür ama doğru ekipman ve doğru insanlarla yaparsanız, hiçbir spordan alamayacağınız keyfi alırsınız. Ben profesyonel anlamda dağcılık yapıyorum. Profesyonel derken para kazandığım iş olarak söylemiyorum elbette. Ama uzun zamandır bu işin eğitmenliğini yapıyorum. Bir gün bir kaya başında karşılaşırız umarım 🙂

 2. Sorgulamadan, öğrenmeden, yeterli bilgiye ulaşmadan söylenen şeylere inanmıyorum. İkna edilmesi zor bir adamım sanırım..

  bu lafınız çok hoşuma gitti..tamda böyle olmak gerekiyor işte sizi kutluyorum =)

 3. Kendi wordpress sayfamda geziniyordum sonra nasıl oldu bilmiyorum kendimi bu sayfada buldum.Ne kadar kısa anlatmışsın kendini bu kadar kolay ifade edilen biri misin sen ? E o zaman biz neden bu kadar yorulduk seni tanımak adına 😉 Şuralarda gezer ,şunları düşünür..hooop bitti 🙂 Ne yer ne içer, kimselere kızar, kimleri sever, nelere önem verir, gülmeyi sever ama en çok hangi konularda kuralcıdır ne bileyim daha daha ciddidir ,mesela nerelidir ? Evet içimizde seni çok merak edenler var mail atmadan seni nasıl tanıyabiliriz nasıl kişiler seni tanıma fırsatı bulabilir gibi bir yığın tilki kuyruğu kalabalığında soru var aklımda 😉 He bir de sürekli kullandığın mail adresin olup olmadığını nereden bilecez bu adresin ? 🙂 Mesela ben mail attım hala cevap gelmedi…

  Ben de aklını düzgün kullanamayanların hayvanlarla yarıştığını düşünenlerdenim ki çoğunlukla hayvanların önde olduğunu bile düşünüyorum bu konuda…

  Bir de Volkan DENİZ hım güzel isim kim koymuş adını bunu da merak ettim mesela ? 🙂

  Ben gideyim en iyisi ,yorumcunun makbulü az meraklı olanıdır 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s